Czy wiesz, że jesteśmy razem już rok? Zapraszam Ciebie i Twojego Maluszka do zdmuchnięcia pierwszej świeczki z tortu MobiLove. To był nasz wspólny rok. Dziękuję Ci, że mnie wspierasz i chcesz wspierać swoje dzieci w zrównoważonym rozwoju.

To dla Ciebie od roku projektuję, składam i pakuję mobile. Dzięki takim Rodzicom jak Ty, w coraz większej liczbie domów w Polsce, zamiast plastikowych zabawek, kołyszą się mobile, które poruszają sercem.

SKĄD SIĘ WZIĘŁO MOVE YOUR HEART?

 

Zaczęłam od wyboru Motta  mojej marki, od hasła, które zamykałoby moją intencję w kształtną całość.

Od początku dokładnie wiedziałam, jak będzie wyglądała moja marka: chciałam, by czuła, żyła, rosła i kochała tak samo, jak mali ludzie, dla których powstała. Ale potrzebowałam hasła, motta, które mówiłoby całemu światu, czym jest Mobilove. Spotkałam się więc z Natalią na wspólną burzę mózgów. Natalia to moja przyjaciółka, copywriterka, kreatywna dusza literacka. Niedługo poznacie Ją oraz jej uroczego synka Jureczka. Po intensywnych dyskusjach, narysowaniu kilometrów map myśli i wyciśnięciu z siebie setek pomysłów, doszłyśmy do wniosku, że istotą jest prostota.

I tak powstało #MoveYourHeart

CO CHCĘ CI POWIEDZIEĆ PRZEZ LOGO MOBILOVE?

 

Logo MobiLove stworzył Michał z Pracownia Meresiński. Połączyliśmy siły: ja powiedziałam, czym dla mnie jest MobiLove – radością, poznaniem, feerią barw i nauką. Michał ubrał to wszystko w piękne, proste, geometryczne kształty.

Stworzyliśmy projekty graficzne, które oddają radość, płynącą z MobiLove: optymistyczne dzieciństwo i pogodną perspektywę.

Efekty współpracy z Michałem możesz zobaczyć TU.

MOBILOVE W SIECI

Za oficjalną datę powstania MobiLove uznaję 7 lipca 2017 roku, bo wtedy powstał profil @pracowniamobili. Zachęcona przez przyjaciółkę Igę Kowalską, zamieściłam pierwsze zdjęcie na Instagramie. Dziękuję Ci Iga nie tylko za piękne makijaże, ale też za pchnięcie mnie w dobrym kierunku! To był świetny  krok.

I choć nigdy nie byłam osobą wyjątkowo „socjalną” to jednak miło mi buszować po Instagramie i uważam to miejsce za świetne medium. Uwielbiam oglądać Wasze światy i Wasze dzieci.

Praca nad MobiLove pochłaniała masę czasu, ale przyświecał mi cel, hasło Marii Montessori „dziecko jest budowniczym człowieka”. Czułam, że chcę wspierać mamy w rozwoju ich niemowląt, że temat rozwijania zmysłów dzieci jest wyjątkowo ważny, że jest mi bliski osobiście i że całą sobą podpisuję się pod tym, co robię.

Chwilę później organizowałam pierwszą profesjonalną sesję zdjęciową i filmik reklamowy. Pamiętacie małą Larę? Teraz już nie jest taka malutka. Czas leci nieubłaganie, ale mogę Wam przypomnieć, jak to było. To był radosny dzień. Efekty naszej pracy możecie zobaczyć poniżej:

DOBRE DUSZE MOBILOVE

 

Z MobiLove było jak z niemowlęciem. Na początku wszystko było pierwsze, nowe, nieznane. Znacie przysłowie „ do wychowania dziecka potrzebna jest cała wioska”? Dziękuję za wszystkie pomocne głowy, ręce i inicjatywy. Wy na równi tworzyliście MobiLove, od samego początku i dzięki Wam rośniemy i rumienimy się każdego dnia.

Chcę Wam wszystkim podziękować, wszystkim dobrym duszkom, które spotkałam na swojej drodze:

 • Doula Zuzanna Kołacz-Kordzińska – za poradnik „Pierwsze zabawy z Maluchem” i ciągłe wsparcie
 • Kasia Frenczak Sito – za zaufanie i pokazanie dobrego kierunku
 • Mamo Pracuj – za wzniecenie odwagi do zasiania ziarenka, do uwierzenia w siebie
 • Piafka – za przyjacielską współpracę, rozmowy o wszystkim i piękne zdjęcia
 • Touchwood – za nieustające wparcie i bezinteresowną pomoc
 • Różowa Wieża – za ciekawe  inicjatywy i wskazówki
 • Iza Jurasik Kamińska – za chęć współpracy i otwartość na tematy przestrzeni Montessori
 • Karolka Maja – za pierwszą wyprawkę z mobilami MobiLove
 • Mint Magazyn dla mam – za przełamanie mojej tremy przez kamerami
 • Mąż, dzieci, rodzina, przyjaciele – za to, że wciąż znosicie moje nieustanne gadanie o MobiLove😊

Dziękuję Wam Wszystkim za to, że razem stworzyliśmy tyle dobra!

Harmonijny rozwój naszych dzieci jest dla mnie siłą napędową. Z jednej strony dążę do tego, bo MobiLove dało mi możliwość uczciwej pracy, z drugiej strony jestem zaangażowana w każdą akcję, której celem jest dobro naszych maluszków. Wierzę, że dzięki temu możemy zmieniać świat na lepsze.

 • Moje mobile uczestniczą w szkoleniach żłobkowych prowadzonych przez Polski Instytut Montessori
 • Udostępniłam mobile również na szkolenia prowadzone przez Jezuickie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mysłowicach (słyszałam, że Mysłowice mają najlepszy oddział położniczy w Polsce. Brawo!)
 • Przekazałam kilka mobili Szkole Rodzenia Ewy Chabas w Giżycku (kocham Mazury).
 • Mobile będziecie mogli obejrzeć i przetestować, a nawet wykonać ze mną na warsztatach w trakcie konferencji Montessori we Wrocławiu 4 i 5 sierpnia. Mam nadzieję, że się tam spotkamy!

A teraz lecę na kawałek urodzinowego tortu!

 

 

Mam bardzo dużo pięknych planów na przyszłość.

Dzięki mamom takim jak Ty, staje się to możliwe. Dbając o dobry start naszych Maluszków, dajemy im to co najlepsze – pełne miłości warunki do radosnego życia.
I tego życzę sobie i Wam. Dziękuję!

 

 

Polecane wpisy