O mnie

O mnie

Nazywam się Magdalena i jestem mamą dwóch dziewczynek.

Stworzyłam Pracownię MobiLove z myślą o rodzicach, którzy starannie dobierają narzędzia poznawcze dla swoich dzieci i pragną wspierać ich rozwój od pierwszych dni życia.

Pracownia MobiLove powstała z potrzeby serca, jako alternatywa dla tradycyjnie rozumianych zabawek.

Pragnę, by moje mobile pomagały niemowlętom doświadczać dynamiki i harmonii świata.

Wierzę, że piękno tkwi w prostocie, a mniej znaczy więcej.

MobiLove to zrównoważona kompozycja miłości, pasji i jakości.

Zapraszam na sensoryczną przygodę.

Magdalena Bartnicka

O mobilach

Jeśli pragniesz, by Twoje niemowlę było szczęśliwe, podaruj mu mobil MobiLove, zgodny z pedagogiką wczesnodziecięcą Marii Montessori. W ten sposób umożliwiasz mu nieskrepowany rozwój już od pierwszych dni życia.

Mobile Montessori to narzędzia poznawcze dostosowane do faz rozwoju Twojego dziecka – wspierają pierwsze doznania w nowym środowisku oraz pozwalają mu czuć się w nim bezpiecznie i wygodnie.

Mobil Montessori to idealne dopełnienie otoczenia świadomie przygotowanego dla niemowlęcia.  Zawieszony w miejscu aktywności dziecka, przyciąga jego wzrok i zachęca do obserwacji oraz zabawy.  W takim otoczeniu Twoje dziecko może wzrastać i wykorzystywać cały swój potencjał, dzięki czemu  będzie ono szczęśliwe, samodzielne oraz ciekawe świata.

estetyczna forma

Polskie rękodzieło

Zgodne z pedagogiką wczesnodziecięcą marii montessori

Dostosowane do etapów rozwoju nimowlęcia

Gotowe do użytku - nie wymaga składania

Jak niemowlę uczy się widzieć świat?

Najważniejsze połączenia w mózgu dziecka powstają w bardzo wczesnym okresie. Dlatego tak ważna jest właściwa stymulacja zmysłów niemowlęcia.

W chwili narodzin wzrok dziecka jest trzydziestokrotnie słabszy niż wzrok dorosłego człowieka. Noworodek dostrzega światło i kontrastowe barwy. W miarę rozwijania się zmysłu wzroku poprawia się ostrość, koordynacja gałek ocznych, widzenie głębi i rozróżnianie odcieni.

Dzięki odpowiednim działaniom, możemy wspierać rozwój wzroku dziecka już krótko po narodzinach.

Mobile oparte na pedagogice Montessori są odpowiedzią na realną potrzebę małego dziecka, potrzebę przyglądania się światu.

Mobile Montessori zachęcają dziecko do poznawania i klasyfikowania właściwości fizycznych świata.

Mobile Montessori pomagają:

Montessori – co to znaczy?

Pedagogika Marii Montessori zakłada świadome wspieranie dziecka w tym, by maksymalizowało swój potencjał w każdej dziedzinie życia.

Podstawą pedagogiki Montessori jest szacunek do naturalnej indywidualności każdego dziecka w sferze rozwoju umysłowego, fizycznego, duchowego i emocjonalnego i kierowanie go do całościowego wzrostu.

Środowisko, w którym wychowuje się dziecko, aktywizuje naturalny i unikalny plan rozwoju każdego dziecka. Stąd nacisk na odpowiednie otoczenie oraz narzędzia poznawcze, służące do rozwijania szczęścia i życiowej niezależności dziecka.

Mobile Montessori są ważnym i pięknym elementem otoczenia Twojego niemowlęcia.

Metoda Montessori to:

Comments are closed.